SAIL pouf

Značka: DIABLA

Dizajnový sedací vak na terasu, balkón, do záhrady aj do interiéru, odolná outdoorová tkanina, veľký výber farieb a textúr, snímateľný poťah

ČALÚNENIE - Diabla
Dostupnosť Dostupné (dodacia lehota 4 - 6 týždňov)
Kód: 9630
996 € 830 € bez DPH

Konfigurovateľné produkty

Doprava nad 300 € zadarmo

2-7 ročná záruka

Vzorky tkanín na vyžiadanie

Nechajte sa zviesť našim najmilším outdoorovým sedením! V sedacom vaku SAIL nadobudnete pocit, že sedíte v nádhernom objatí - celé vnútro vaku sa prispôsobí vášmu telu. Mäkkú výplň vaku tvoria polystyrénové guličky, ktoré sa pohybujú a intuitívne prispôsobia tvaru vášho tela. Sedací vak SAIL pouf je neformálne sedenie ideálne pre oddych a pohodovú atmosféru.

Dizajnér Héctor Serrano svojou kolekciou SAIL vzdal poctu inovatívnej guličkovej výplni, ktorá sa začala objavovať v 60-tych rokoch, a predstavil svoju vlastnú verziu s použitím len dvoch kusov látky s trojuholníkovým strihom. Sedacie vaky sú potiahnuté špeciálnymi outdoorovými tkaninami rôznych farieb a textúr. Poťah je ľahko snímateľný pre jednoduché pranie. Puf z kolekcie SAIL môžete využiť ako podnožku k sedaciemu vaku.

Tipy od DIABLA:

So sedacími vakmi SAIL pouf zariadite neformálny vonkajší priestor pre niekoľko osôb, rovnako však aj malý súkromný kútik určený na relax, najmä ak je doplnený pufom - podnožkou z kolekcie SAIL.

Pokiaľ máte deti, budú ho milovať. Nielen pre jeho mäkkosť, ale aj výšku - ľahko sa dokážu posadiť aj vstať. K dispozícii máme aj čisto detskú MINI verziu - nepremeškajte túto príležitosť!

Vďaka výplni z polystyrénových guličiek je sedací vak veľmi ľahký, môžete ho tak presúvať bez akýchkoľvek problémov.

Sedací vak SAIL sa dobre uplatní aj v interiéri. Využite výhody našej širokej palety farieb a vytvorte si vlastný pestrofarebný priestor. Môžete si pomôcť vzorkovníkom, aby ste zladili farebný výber s vašim zariaďovaným priestorom.

Vlastnosti pufu SAIL pouf:

 • exteriérový sedací vak
 • čalúnenie - vodoodpudivá tkanina podľa výberu, vhodná pre vonkajšie použitie
 • výplň - polystyrénové guličky 
 • snímateľný poťah
 • dizajn: Héctor Serrano
 • rozmery: výška 900 mm x šírka 1300 x hĺbka 1060 mm
 • hmotnosť: 6,8 kg

#technicka-specifikacia#

 • exteriérový sedací vak
 • čalúnenie - vodoodpudivá tkanina podľa výberu, vhodná pre vonkajšie použitie
 • výplň - polystyrénové guličky 
 • snímateľný poťah
 • dizajn: Héctor Serrano
 • rozmery: výška 900 mm x šírka 1300 x hĺbka 1060 mm
 • hmotnosť: 6,8 kg

#technicka-specifikacia-konec#

#rozmery#

#rozmery-konec#

Dodatočné parametre

Kategória: Sedacie vaky
Záruka: 2 roky
Kolekcia: Kolekcia SAIL

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DIABLA je nová značka spoločnosti Gandia Blasco Group. Ťaží z mnohoročných skúseností tejto prestížnej španielskej firmy na domácom a medzinárodnom trhu súčasného dizajnu. Kolekcie DIABLA sú navrhované s podporou zdrojov a znalostí, ktoré Gandia Blasco Group za desaťročia nahromadila v oblasti dizajnu, výroby a kultúry rozvoja podnikania. 

Gandia Blasco Group je uznávaná po celom svete ako priekopnícka spoločnosť, ktorá posunula dizajn záhradného nábytku na novú úroveň. DIABLA sa na všetko pozerá sviežo, vyčnieva spomedzi ostatných štýlom, ktorý je voľnejší a jednoduchší, ležérny, odvážny a kozmopolitný. Užíva si pobyt vonku 365 dní v roku. Má rada pláž, vidiek, terasu či mestský park, v každom ročnom období, bez ohľadu na počasie.

DIABLA sa nevyhýba farbám ani experimentovaniu s tvarmi a materiálmi. Skúma nové koncepty a prevracia existujúce predstavy hore nohami. V jej dizajnovej stratégii nie je priestor pre navrhovanie toho istého. Na svete je množstvo ľudí, ktorí sú rovnako nekonvenční a nepredvídateľní ako DIABLA. Majú odvážnu, farbistú, originálnu osobnosť a hľadajú kreatívne riešenia, ktoré im umožnia vytvoriť prostredie plné štýlu.

Podobný produkt

Sail mini pouf 45 plain mustard
Novinka
SAIL mini pouf
Dostupné (dodacia lehota 4 - 6 týždňov)
468 €
9631