Naše produkty

Od kancelárskej stoličky po ležadlo pri bazéne 
Vyriešte svoje sedenie na jednom mieste. Sme špecialisti na predaj moderného a kvalitného sedacieho nábytku, kancelárskych a konferenčných stoličiek, kresiel, sedačiek, kancelárskych stolov a stolíkov, multisedákov a modulárnych systémov do čakární a iných neformálnych oddychových priestorov. Hľadáte štýlové a pohodlné sedenie pre svoju reštauráciu, bar, kaviareň či hotel? U nás si určite vyberiete. S nami si zariadite aj svoju domácu pracovňu, jedáleň, obývačku, záhradnú terasu či oddychovú zónu pri bazéne. Na svoje si prídu aj tí, ktorí sa zaujímajú o ekológiu a udržateľné bývanie. Medzi produktami nájdete množstvo eco – friendly dizajnových kúskov šetrných k životnému prostrediu. Naša ponuka je naozaj široká, skladá sa z kúskov, ktoré navrhli tí najlepší z najlepších. Určite v nej nájdete všetko, čo potrebujete.

Nábytok podľa seba
V našej ponuke momentálne nájdete zastúpenie 25 uznávaných domácich a zahraničných výrobcov a ich viac ako 3000 produktov. Tam ale nekončíme ... okrem toho, že náš sortiment dennodenne dopĺňame o nové nábytkové kúsky, každý produkt je k dispozícii v rôznych farebných a materiálových prevedeniach. Ponúkame vám nekonečne veľa možností na prispôsobenie nábytku podľa vašich predstáv, od výberu čalúnenia a rôznych povrchov až po príslušenstvo. Prírodná alebo syntetická tkanina, umelá alebo pravá koža, aká farba, textúra a oteruvzdornosť poťahového materiálu? Aká povrchová úprava dreva alebo kovu? Stolička s nastaviteľnou opierkou hlavy? Aký dizajn lakťových opierok? Aká mechanika, aká podnož? Na kolieskach alebo na klzákoch, na tvrdú alebo mäkkú podlahu? Máte nekonečne veľa možností, ako si zostaviť sedací nábytok podľa svojich potrieb a predstáv, aby vám dokonale vyhovoval a harmonicky dotvoril váš zariaďovaný priestor.

Iba tí najlepší výrobcovia
Zamerali sme sa na ponuku výrobkov a kolekcií s výnimočným dizajnom a kvalitou, vyrábaných z ušľachtilých materiálov s dokonalým remeselným spracovaním. Toto všetko sme mohli nájsť len u renomovaných a osvedčených výrobcov, ktorí patria vo svojom segmente k tomu najlepšiemu. Mnohí z nich získali za svoj inovatívny prístup k dizajnu a výrobe nábytku mnoho významných svetových ocenení.
V našej ponuke nájdete luxusné dizajnové sedenie najvyššej triedy a takisto aj pohodlné nábytkové kúsky prvotriednej kvality za dostupné ceny. Staviť na kvalitu sa rozhodne oplatí. Presvedčte sa, že takýto nábytok je naozaj trvácny – novú pracovnú stoličku najbližších 10 rokov riešiť nemusíte. U nás si môžete zariadiť kanceláriu alebo svoje bývanie tými najlepšími výrobkami na trhu.