Naše služby

CHCELI BY STE SI ZADOVÁŽIŤ NOVÝ SEDACÍ NÁBYTOK ?
RADI VÁM POMÔŽEME PRI VÝBERE !  KONTAKTUJE NÁS:

SME TU PRE VÁS!!!

 

Spoľahnite sa na našu skúsenosť
Vďaka naším cenným mnohoročným skúsenostiam s najkvalitnejšími produktami z celej Európy vieme, že vám záleží hlavne na kvalite nábytku a služieb. Či už sme zariaďovali kanceláriu malej firmy alebo open-space veľkého korporátu, reštauráciu, kaviareň, bar, vináreň či hotel, obecný alebo mestský úrad, zdravotné stredisko alebo čakáreň, školu či dokonca sedenie pre letiskovú halu, vždy bol pre nás kľúčový individuálny prístup k zákazníkovi, poznanie jeho potrieb a požiadaviek na zariadenie priestoru, dôraz na kvalitu dodávaného nábytku a profesionalitu sprievodných služieb, ktoré poskytujeme pred, počas a po nákupe ako dodatočnú hodnotu pre zákazníka. 

Odborné poradenstvo pri výbere nábytku
Ku každému zákazníkovi pristupujeme individuálne. Pri komunikácii sa snažíme o detailné poznanie jeho požiadaviek na priestor a interiérový dizajn, nadštandardnú kombináciu najmodernejších riešení, poradenský servis v oblasti úprav a inovácií, ale aj možnosť pokračovania spolupráce na ďalšom zlepšovaní interiérových dispozícií.
Nie ste si istý, aké čalúnenie či materiál zvoliť, pre aké farebné prevedenie alebo komponenty sa rozhodnúť? Čo sa vám do zariaďovaného priestoru hodí alebo nehodí? Radi vám poradíme. Aby ste si boli svojim výberom 100%-ne istý, zašleme vám vzorky jednotlivých tkanín.

Doprava a montáž nábytku
Postaráme sa o dôsledné zabalenie a bezpečnú dodávku tovaru priamo až k vám. Na vyžiadanie Vám zabezpečíme aj kompletný montážny servis zakúpeného nábytku. Tovar odosielame kuriérom alebo zmluvným prepravcom podľa objemu vašej objednávky. Dopravu máte u nás zadarmo pri objednávkach nad € 300,--.  Dodávame aj do Českej republiky.

Záručný a pozáručný servis
Na naše produkty a služby poskytujeme 2 až 7 ročnú záruku. Pozáručný servis pri nákupe nášho dizajnového nábytku je samozrejmosťou. Priebežne riešime dopĺňanie tovaru k už zrealizovaným zákazkám, vrátane riešenia prípadných reklamácií. 

Spolupráca s architektmi a dizajnérmi
Máte už vlastného architekta alebo ste architekt či dizajnér, no hľadáte profesionálneho a spoľahlivého partnera pre zariaďovanie interiérov? U nás ste vždy vítaní. Postaráme sa o to, aby vaše projekty boli presne podľa vašich predstáv. Zaistíme B2B služby pre architektov, dizajnérov i developerov, rovnako tak ako spoluprácu s nimi.
Vďaka nášmu priamemu kontaktu s výrobcami sme schopní sprostredkovať a získať všetky informácie, ktoré potrebujete. Našu ponuku produktov a cien neustále aktualizujeme a zapracúvame všetky zmeny v katalógoch a cenníkoch našich dodávateľov tak, aby ste mali okamžitý prístup k aktuálnym a presným informáciám. Bezplatne vám poskytneme na stiahnutie BIM/3D súbory vybraných modelov, aby ste ich rovno mohli použiť vo svojich projektoch. Samozrejmosťou je zapožičanie vzorkovníkov, v prípade potreby aj osobná konzultácia. Sme tu stále pre vás.