356 side table

Značka: DIABLA

Záhradný stolík na terasu, k bazénu alebo do záhrady, odolný plastový korpus s praktickým žliabkom na odloženie nápojov, farba podľa výberu, španielsky dizajn

KOSTRA - Diabla
Dostupnosť Dostupné (dodacia lehota 4 - 6 týždňov)
Kód: 9622
276 € 230 € bez DPH
356 side table
Značka: DIABLA
356 side table 45 anthracite
Novinka

Konfigurovateľné produkty

Doprava nad 300 € zadarmo

2-7 ročná záruka

Vzorky tkanín na vyžiadanie

356 je inovatívna a originálna outdoorová kolekcia nábytku, vytvorená tímom dizajnérov pre DIABLA OUTDOOR. Inšpiráciu nachádzajú v aerodynamických líniách prvých modelov Porsche 356 z 50-tych rokov. V tejto kolekcii sa nápadná estetika týchto ikonických športových áut transformuje do ergonomického a pohodlného outdoorového nábytku.

Nábytok je vyrobený z plastu, 100% recyklovateľného polyetylénu. Vyznačuje sa vysokou trvanlivosťou v exteriéri a je ideálny na intenzívne používanie.

Kolekciu tvorí sugestívne ležadlo, kreslo, z ktorého môžete vytvoriť pohovku s neobmedzeným počtom sedení, príručný stolík so žliabkom, ktorý môžete využiť ako nádobu na ľad alebo kvetináč, nízka stolička, a praktický konferenčný stolík. Pre všetky nábytkové kúsky z kolekcie 356 je charakteristická prekvapivá estetika zaoblených tvarov. Môžete ich ľubovoľne kombinovať a spolu ako celok vám pomôžu vytvoriť moderný a elegantný priestor s charakterom, najmä pokiaľ sa rozhodnete pre odvážne farby ako červená alebo ružová. Z viacerých kresiel zoradených vedľa seba môžete vytvoriť sedačku, dokonca prestriedať kreslá rôznej farby!

Nízky príručný stolík 356 side table môžete využiť ako outdoorový konferenčný stolík alebo ako doplnok k ležadlu. Má veľmi špecifický dizajn so žliabkom pozdĺž celej jednej strany. Tento premyslený detail vám poslúži napríklad na odloženie nápoja alebo občerstvenia, kým zvyšok plochy môžete použiť ako sedadlo alebo podnožku.

Tipy od DIABLA:

Žliabok vo vrchnej časti stolíka môžete využiť aj ako nádobu na ľad, aby vaše drinky ostali chladné. Môžete ho takisto využiť ako príležitostný kvetináč pre sezónne rastlinky.

Pokiaľ by ste chceli zladiť celý vonkajší priestor, inšpirujte sa ďalšími dizajnovými kúskami z kolekcie 356. Spolu s taburetkou alebo kreslom vytvoríte outdoorový priestor s neformálnou, uvoľnenou atmosférou.

Využite výhody našej farebnej palety a vytvorte zo svojej vonkajšej zóny priestor plný farieb. Pomôžte si vzorkovníkom, aby ste výber zladili so zariaďovaným priestorom.

Vlastnosti stolíka 356 side table:

  • záhradný príručný stolík
  • vyrobený z rotačne modelovaného 100% recyklovateľného polyetylénu
  • dizajn: José A. Gandía-Blasco Canales, Pablo Gironés
  • rozmery: výška 170 mm x šírka 800 mm x hĺbka 800 mm
  • hmotnosť: 10,2 kg

#technicka-specifikacia#

  • záhradný príručný stolík
  • vyrobený z rotačne modelovaného 100% recyklovateľného polyetylénu
  • dizajn: José A. Gandía-Blasco Canales, Pablo Gironés
  • rozmery: výška 170 mm x šírka 800 mm x hĺbka 800 mm
  • hmotnosť: 10,2 kg

#technicka-specifikacia-konec#

#rozmery#

#rozmery-konec#

Dodatočné parametre

Kategória: VEREJNÝ PRIESTOR
Záruka: 2 roky
Kolekcia: Kolekcia 356

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DIABLA je nová značka spoločnosti Gandia Blasco Group. Ťaží z mnohoročných skúseností tejto prestížnej španielskej firmy na domácom a medzinárodnom trhu súčasného dizajnu. Kolekcie DIABLA sú navrhované s podporou zdrojov a znalostí, ktoré Gandia Blasco Group za desaťročia nahromadila v oblasti dizajnu, výroby a kultúry rozvoja podnikania. 

Gandia Blasco Group je uznávaná po celom svete ako priekopnícka spoločnosť, ktorá posunula dizajn záhradného nábytku na novú úroveň. DIABLA sa na všetko pozerá sviežo, vyčnieva spomedzi ostatných štýlom, ktorý je voľnejší a jednoduchší, ležérny, odvážny a kozmopolitný. Užíva si pobyt vonku 365 dní v roku. Má rada pláž, vidiek, terasu či mestský park, v každom ročnom období, bez ohľadu na počasie.

DIABLA sa nevyhýba farbám ani experimentovaniu s tvarmi a materiálmi. Skúma nové koncepty a prevracia existujúce predstavy hore nohami. V jej dizajnovej stratégii nie je priestor pre navrhovanie toho istého. Na svete je množstvo ľudí, ktorí sú rovnako nekonvenční a nepredvídateľní ako DIABLA. Majú odvážnu, farbistú, originálnu osobnosť a hľadajú kreatívne riešenia, ktoré im umožnia vytvoriť prostredie plné štýlu.