ABSTRAKT MONA column leg dining table PINK ø70

Značka: DIABLA

Jedálenský záhradný stôl na terasu, do záhrady alebo interiéru, okrúhla stolová doska s abstraktnou geometrickou potlačou, centrálna podnož z práškovo-lakovanej ocele, farba podľa výberu, ľahko prenosný a praktický

KOSTRA - Diabla
Dostupnosť Dostupné (dodacia lehota 4 - 6 týždňov)
Kód: 9651
684 € 570 € bez DPH
ABSTRAKT MONA column leg dining table PINK ø70
Značka: DIABLA
Abstrakt Mona column leg dining table d70 top pink
Novinka

Konfigurovateľné produkty

Doprava nad 300 € zadarmo

2-7 ročná záruka

Vzorky tkanín na vyžiadanie

Pre značku DIABLA OUTDOOR je tvorivosť a vášeň pre inovácie životným štýlom. Svoj outdoorový nábytok navrhuje bez strachu z experimentovania s farbami, tvarmi a materiálmi. Toto nadšenie bolo východiskom pre kolekciu ABSTRAKT MONA, ktorá vznikla v spolupráci s britským dizajnérom Jonathanom Lawesom. Pre stolové dosky týchto hravých stolov s centrálnou nohou vytvoril abstraktné geometrické grafiky v dvojakej farebnosti: červené odtiene v kombinácii so šedou a bielou, a ružové odtiene v kombinácii s modrou, bielou a šedou farbou. Tieto atraktívne potlače pridávajú nové možnosti už aj tak farebným stolom z kolekcie MONA.

Stoly z kolekcie ABSTRAKT MONA sú k dispozícii v rôznych veľkostiach a tvaroch: jedálenský stôl s okrúhlou alebo štvorcovou stolovou doskou s výškou 72 cm a všestranný barový stôl s okrúhlou stolovou doskou s výškou 105 cm. Ich centrálna podnož je k dispozícii vo farebných odtieňoch, ktoré korešpondujú s farebnou škálou grafickej potlače stolovej dosky.

Podnož stolov ABSTRAKT MONA je vyrobená z práškovo-lakovanej galvanizovanej ocele, stolová doska zase z fenoplastu, takže stoly sú veľmi odolné a trváce vo vonkajšom prostredí. Sú veľmi ľahké a všestranné, ideálne pre hotely, plážové kluby a veľké komerčné priestory, ktoré vyžadujú častú zmenu usporiadania. Tieto dizajnové stoly môžete skombinovať napríklad so stoličkami z kolekcie VENT a AIR, alebo s jednofarebnými stolmi z kolekcie MONA. Vo veľkých komerčných priestoroch vám stoly z kolekcie ABSTRAKT MONA umožnia vytvoriť jedinečné grafické kompozície, dokonca sa môžete pohrať s kombináciou modelov rôznych výšok.

Tipy od DIABLA:

Stoly ABSTRAKT MONA môžete použiť na vytvorenie malej jedálenskej zóny, neformálneho miesta na drink a rýchle občerstvenie na terase, ako aj na vytvorenie priestoru na prácu alebo štúdium.

Tieto stoly dodajú zaujímavý farebný akcent vašej terase, verande alebo záhrade. Vo veľkých komerčných priestoroch, ktoré umožňujú použitie viacerých kúskov, môžete vytvoriť originálnu grafickú scenériu. Neváhajte vytvoriť kompozíciu s viacerými rôznymi modelmi.

Táto kolekcia obzvlášť veľmi dobre funguje so stoličkami VENT od DIABLA. Nikto vás však nežiada kúpiť kompletný balík. Ak myslíte, že sa stoly ABSTRAKT hodia k stoličkám, ktoré už máte, choďte kľudne do toho!

Máte otázky ohľadne farieb? Pomôžte si vzorkovníkom, aby ste svoj výber harmonicky zladili so zariaďovaným priestorom.

Vlastnosti jedálenského stola ABSTRAKT MONA column leg dining table PINK ø70:

 • exteriérový jedálenský stôl
 • okrúhla stolová doska z fenoplastu, abstraktná geometrická potlač s prevahou ružovej
 • podnož - centrálna noha a kruhová základňa,  práškovo-lakovaná galvanizová oceľ, farba podľa výberu
 • dizajn: DIABLA
 • rozmery: výška 720 mm, priemer stolovej dosky 700 mm
 • hmotnosť: 19 kg

#technicka-specifikacia#

 • exteriérový jedálenský stôl
 • okrúhla stolová doska z fenoplastu, abstraktná geometrická potlač s prevahou ružovej
 • podnož - centrálna noha a kruhová základňa,  práškovo-lakovaná galvanizová oceľ, farba podľa výberu
 • dizajn: DIABLA
 • rozmery: výška 720 mm, priemer stolovej dosky 700 mm
 • hmotnosť: 19 kg

#technicka-specifikacia-konec#

#rozmery#

#rozmery-konec#

Dodatočné parametre

Kategória: Záhradné jedálenské a bistro stoly
Záruka: 2 roky
Kolekcia: Kolekcia ABSTRAKT MONA

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DIABLA je nová značka spoločnosti Gandia Blasco Group. Ťaží z mnohoročných skúseností tejto prestížnej španielskej firmy na domácom a medzinárodnom trhu súčasného dizajnu. Kolekcie DIABLA sú navrhované s podporou zdrojov a znalostí, ktoré Gandia Blasco Group za desaťročia nahromadila v oblasti dizajnu, výroby a kultúry rozvoja podnikania. 

Gandia Blasco Group je uznávaná po celom svete ako priekopnícka spoločnosť, ktorá posunula dizajn záhradného nábytku na novú úroveň. DIABLA sa na všetko pozerá sviežo, vyčnieva spomedzi ostatných štýlom, ktorý je voľnejší a jednoduchší, ležérny, odvážny a kozmopolitný. Užíva si pobyt vonku 365 dní v roku. Má rada pláž, vidiek, terasu či mestský park, v každom ročnom období, bez ohľadu na počasie.

DIABLA sa nevyhýba farbám ani experimentovaniu s tvarmi a materiálmi. Skúma nové koncepty a prevracia existujúce predstavy hore nohami. V jej dizajnovej stratégii nie je priestor pre navrhovanie toho istého. Na svete je množstvo ľudí, ktorí sú rovnako nekonvenční a nepredvídateľní ako DIABLA. Majú odvážnu, farbistú, originálnu osobnosť a hľadajú kreatívne riešenia, ktoré im umožnia vytvoriť prostredie plné štýlu.