D12 dining table

Značka: DIABLA

Jedálenský záhradný stôl na terasu, do záhrady alebo interiéru, okrúhla stolová doska a podnož z práškovo-lakovanej ocele, farba podľa výberu, jednoduchý a čistý dizajn

KOSTRA - Diabla
Dostupnosť Dostupné (dodacia lehota 4 - 6 týždňov)
Kód: 9664
900 € 750 € bez DPH
D12 dining table
Značka: DIABLA
D12 dining table 45 red
Novinka

Konfigurovateľné produkty

Doprava nad 300 € zadarmo

2-7 ročná záruka

Vzorky tkanín na vyžiadanie

Kolekcia outdoorového nábytku D12 vznikla zo série prvkov navrhnutých architektom Marià Castelló pre projekt Bosc d’en Pep Ferrer, jeho vlastný dom na ostrove Formentera. Castelló prenáša minimalistický, pokojný a vyvážený charakter svojho domu na ostrove do praktickej kolekcie s jednoduchou estetikou a čistými líniami.

Základný konštrukčný prvok kolekcie D12 tvorí oceľová rúrka s priemerom 12 mm, od ktorej je odvodený aj názov kolekcie. Ide o všestranný a odolný materiál, ktorý je ideálny do vonkajších priestorov, no vďaka svojmu čistému a elegantnému vzhľadu sa výborne hodí aj do interiéru.  Jednotlivé prvky kolekcie D12 vďaka svojej ľahkosti stierajú hranicu medzi exteriérom a interiérom - môžete ich premiestňovať, bez námahy preniesť z obývačky na balkón a prispôsobiť svojim potrebám.

Táto exkluzívna kolekcia pozostáva zo stola, príručného stolíka, dvoch vešiakov na oblečenie rôznej výšky a diskrétny model nástennej poličky. Vytvorte zaujímavé aranžovanie kombináciou stola D12 s príručným stolíkom, ktorý je ideálny na odloženie knihy alebo podnosu s nápojmi, a umiestnite ich vedľa kresla alebo ležadla. Príručný stolík D12 má tiež praktickú vrchnú rúčku, pomocou ktorej sa dá ľahko prenášať. Vešiaky na oblečenie sú dostupné v dvoch veľkostiach a poslúžia vám nielen na zavesenie oblečenia a tašiek, ale aj ako vešiak na uterák v oddychovej zóne pri bazéne. Túto kolekciu dopĺňajú nástenné police, ktoré sú dostupné v balení po 4 ks.

Stôl D12 dining table má okrúhlu stolovú dosku z odolného fenoplastu a práškovo-lakovanú oceľovú podnož vyrobenú z tenkých 12 mm rúrok. Stolová doska aj podnož sú k dispozícii vo viacerých farbách.

Tipy od DIABLA:

Všetky prvky z kolekcie D12 sú vhodné pre vonkajšie aj vnútorné použitie. S kolekciou D12 ľahko vytvoríte prostredie s jednotnou estetikou. Nezabudnite na vešiaky a nástenné police z tejto kolekcie.

V neutrálnych tónoch bude tento stôl pôsobiť veľmi minimalisticky. Takisto sa však môže stať aj explóziou farieb. Pomôžte si vzorkovníkom, aby ste váš výber zladili so zariaďovaným priestorom.

Vlastnosti jedálenského stola D12 dining table:

 • exteriérový jedálenský stôl
 • farba podľa výberu, farba stolovej dosky totožná s farbou podnože
 • okrúhla stolová doska z fenoplastu
 • podnož - práškovo-lakovaná galvanizová oceľ
 • dizajn: Marià Castelló
 • rozmery: výška 760 mm, priemer stolovej dosky 1200 mm
 • hmotnosť: 25 kg

#technicka-specifikacia#

 • exteriérový jedálenský stôl
 • farba podľa výberu, farba stolovej dosky totožná s farbou podnože
 • okrúhla stolová doska z fenoplastu
 • podnož - práškovo-lakovaná galvanizová oceľ
 • dizajn: Marià Castelló
 • rozmery: výška 760 mm, priemer stolovej dosky 1200 mm
 • hmotnosť: 25 kg

#technicka-specifikacia-konec#

#rozmery#

#rozmery-konec#

Dodatočné parametre

Kategória: Záhradné jedálenské a bistro stoly
Záruka: 2 roky
Kolekcia: Kolekcia D12

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DIABLA je nová značka spoločnosti Gandia Blasco Group. Ťaží z mnohoročných skúseností tejto prestížnej španielskej firmy na domácom a medzinárodnom trhu súčasného dizajnu. Kolekcie DIABLA sú navrhované s podporou zdrojov a znalostí, ktoré Gandia Blasco Group za desaťročia nahromadila v oblasti dizajnu, výroby a kultúry rozvoja podnikania. 

Gandia Blasco Group je uznávaná po celom svete ako priekopnícka spoločnosť, ktorá posunula dizajn záhradného nábytku na novú úroveň. DIABLA sa na všetko pozerá sviežo, vyčnieva spomedzi ostatných štýlom, ktorý je voľnejší a jednoduchší, ležérny, odvážny a kozmopolitný. Užíva si pobyt vonku 365 dní v roku. Má rada pláž, vidiek, terasu či mestský park, v každom ročnom období, bez ohľadu na počasie.

DIABLA sa nevyhýba farbám ani experimentovaniu s tvarmi a materiálmi. Skúma nové koncepty a prevracia existujúce predstavy hore nohami. V jej dizajnovej stratégii nie je priestor pre navrhovanie toho istého. Na svete je množstvo ľudí, ktorí sú rovnako nekonvenční a nepredvídateľní ako DIABLA. Majú odvážnu, farbistú, originálnu osobnosť a hľadajú kreatívne riešenia, ktoré im umožnia vytvoriť prostredie plné štýlu.