LENA swing

Značka: DIABLA

Záhradná hojdačka do exteriéru aj interiéru, biele plastové sedadlo s krížikovým vzorom, farba lana podľa výberu, španielsky dizajn

KOSTRA - Diabla
Dostupnosť Dostupné (dodacia lehota 4 - 6 týždňov)
Kód: 9666
492 € 410 € bez DPH

Konfigurovateľné produkty

Doprava nad 300 € zadarmo

2-7 ročná záruka

Vzorky tkanín na vyžiadanie

Kto by odolal kolísavému pohybu hojdačky? Hojdačku LENA vďaka jej štýlovému dizajnu využijete vonku aj vo vnútri. Skúste si ju predstaviť vo vašej záhrade alebo na verande, ale aj vo vašej obývačke či detskej izbe. Dodá hravosť každému priestoru. Veľmi dobre bude fungovať dokonca aj v komerčných priestoroch, napríklad v hotelových baroch.

Veľmi originálnym estetickým detailom je lano hojdačky. Na bielom sedadle vytvára krížikový vzor inšpirovaný krížikovou výšivkou. Tento neobvyklý dizajn dodáva hojdačke jedinečný charakter, ktorý je spojením moderného a tradičného. Sedadlo je vyrobené z odolného polyetylénu, lano zo splietaných polyesterových vlákien.

Tipy od DIABLA:

Hojdačka LENA výborne funguje v páre, najmä na záhrade alebo vo verejných priestoroch. Rozhovor popri hojdaní je potešením.

Estetika hojdačky LENA nie je prísne definovaná a záväzná – buďte kreatívny, čo sa týka jej umiestnenia. Čo keby ste umiestnili niekoľko hojdačiek do vašej kancelárie? Alebo do čakárne...

Máte otázky ohľadom farieb? Pomôžte si vzorkovníkom DIABLA, aby ste svoj výber zladili s farebnou schémou zariaďovaného priestoru.

Vlastnosti hojdačky LENA swing:

 • exteriérová hojdačka
 • sedadlo vyrobené z bieleho polyetylénu
 • pletené lano - polyester, farba podľa výberu
 • dizajn: Frale Design
 • rozmery: výška 3000 mm x šírka 530 mm x hĺbka 250 mm
 • hmotnosť: 4,5 kg

#technicka-specifikacia#

 • exteriérová hojdačka
 • sedadlo vyrobené z bieleho polyetylénu
 • pletené lano - polyester, farba podľa výberu
 • dizajn: Frale Design
 • rozmery: výška 3000 mm x šírka 530 mm x hĺbka 250 mm
 • hmotnosť: 4,5 kg

#technicka-specifikacia-konec#

#rozmery#

#rozmery-konec#

Dodatočné parametre

Kategória: Exteriérové hojdačky
Záruka: 2 roky

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DIABLA je nová značka spoločnosti Gandia Blasco Group. Ťaží z mnohoročných skúseností tejto prestížnej španielskej firmy na domácom a medzinárodnom trhu súčasného dizajnu. Kolekcie DIABLA sú navrhované s podporou zdrojov a znalostí, ktoré Gandia Blasco Group za desaťročia nahromadila v oblasti dizajnu, výroby a kultúry rozvoja podnikania. 

Gandia Blasco Group je uznávaná po celom svete ako priekopnícka spoločnosť, ktorá posunula dizajn záhradného nábytku na novú úroveň. DIABLA sa na všetko pozerá sviežo, vyčnieva spomedzi ostatných štýlom, ktorý je voľnejší a jednoduchší, ležérny, odvážny a kozmopolitný. Užíva si pobyt vonku 365 dní v roku. Má rada pláž, vidiek, terasu či mestský park, v každom ročnom období, bez ohľadu na počasie.

DIABLA sa nevyhýba farbám ani experimentovaniu s tvarmi a materiálmi. Skúma nové koncepty a prevracia existujúce predstavy hore nohami. V jej dizajnovej stratégii nie je priestor pre navrhovanie toho istého. Na svete je množstvo ľudí, ktorí sú rovnako nekonvenční a nepredvídateľní ako DIABLA. Majú odvážnu, farbistú, originálnu osobnosť a hľadajú kreatívne riešenia, ktoré im umožnia vytvoriť prostredie plné štýlu.