MONA column leg bar table

Značka: DIABLA

Záhradný barový stôl na terasu, k bazénu alebo do interiéru, okrúhla stolová doska, podnož z práškovo-lakovanej ocele, farba podľa výberu, ľahko prenosný a praktický, jednoduchý a čistý dizajn

KOSTRA - Diabla
Dostupnosť Cena na vyžiadanie
Kód: 9649
840 € / ks 700 € bez DPH

Konfigurovateľné produkty

Doprava nad 300 € zadarmo

2-7 ročná záruka

Vzorky tkanín na vyžiadanie

MONA je kolekcia veľmi všestranných a hravých exteriérových stolov navrhnutých tímom dizajnérov DIABLA OUTDOOR. Sú to originálne stoly s centrálnou nohou, ktoré sú ideálne do záhrady alebo oddychovej zóny pri bazéne.

Podnož stolov MONA je vyrobená z práškovo-lakovanej pozinkovanej ocele, stolová doska zase z fenoplastu, takže stoly sú veľmi odolné a trváce vo vonkajšom prostredí. Sú veľmi ľahké a všestranné, ideálne pre hotely, plážové kluby a veľké komerčné priestory, ktoré vyžadujú častú zmenu usporiadania. Stoly MONA sú dizajnové kúsky, ktoré fungujú v akomkoľvek prostredí, či už ide o exteriér plážového domu, vidiek, alebo o interiér v meste, ktorý vyžaduje funkčné, ale elegantné a originálne dizajnové kúsky.

Stoly z kolekcie MONA sú k dispozícii v rôznych veľkostiach a tvaroch: jedálenský stôl s okrúhlou alebo štvorcovou stolovou doskou s výškou 72 cm a barový stôl s okrúhlou stolovou doskou s výškou 105 cm. V závislosti od vybraného rozmeru ho môžete využiť ako jedálenský alebo pomocný stôl. Stoly MONA sú veľmi všestranné vďaka svojmu jednoduchému a čistému dizajnu. Môžete ich kombinovať napríklad so stoličkami z kolekcie VENT a AIR.

Tipy od DIABLA:

Tento barový stôl bude perfektným doplnkom ku ktorejkoľvej vysokej stoličke, či už je od DIABLA alebo nie. Ak myslíte, že sa bude hodiť k stoličkám, ktoré máte doma, choďte kľudne do toho!

Hľadáte k stolu MONA barové stoličky? Určite neprehliadnite stoličky z našej kolekcie VENT a AIR. Pomôžu vám vytvoriť pohodový priestor vonku, kde si vychutnáte svoj drink alebo občerstvenie, ako aj neformálny pracovný priestor v interiéri.

Kolekcia MONA zahŕňa stoly dvoch rôznych výšok. Pomocou nich vytvoríte súdržný a jednotný priestor - umiestnite vysoký model do neformálnej zóny, kde si hostia môžu dať drink, a nízky model blízko oddychovej zóny s pohovkami.

Pokiaľ plánujete kúpiť viac ako jeden stôl, zvážte možnosť výberu rôznych farieb. Pomôže vám to pri tvorbe rozličných zón v rámci jedného priestoru.

Stoly MONA spolu so stolmi ABSTRACT dodajú vašej terase hravý rytmus, zvlášť keď skombinujete modely rôznych výšok a farieb. DIABLA OUTDOOR ponúka široké spektrum farebných odtieňov, s ktorými dokážete vytvoriť nápadné kontrasty, napríklad červená a antracitová. Alebo zvolíte iba jednu farbu, aby harmonicky ladila s vašim zariaďovaným priestorom.

Vlastnosti barového stola MONA column leg bar table:

 • exteriérový barový stôl
 • farba podľa výberu, farba stolovej dosky totožná s farbou podnože
 • okrúhla stolová doska z fenoplastu
 • podnož - centrálna noha a kruhová základňa,  práškovo-lakovaná galvanizová oceľ
 • dizajn: DIABLA
 • rozmery: výška 1050 mm, priemer stolovej dosky 700 mm
 • hmotnosť: 20 kg

#technicka-specifikacia#

 • exteriérový barový stôl
 • farba podľa výberu, farba stolovej dosky totožná s farbou podnože
 • okrúhla stolová doska z fenoplastu
 • podnož - centrálna noha a kruhová základňa,  práškovo-lakovaná galvanizová oceľ
 • dizajn: DIABLA
 • rozmery: výška 1050 mm, priemer stolovej dosky 700 mm
 • hmotnosť: 20 kg

#technicka-specifikacia-konec#

#rozmery#

#rozmery-konec#

Dodatočné parametre

Kategória: Záhradné barové stoly
Záruka: 2 roky
Kolekcia: Kolekcia MONA
Materiál: plast, kov
Typ konštrukcie: pevné
Tvar: kruh

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DIABLA je nová značka spoločnosti Gandia Blasco Group. Ťaží z mnohoročných skúseností tejto prestížnej španielskej firmy na domácom a medzinárodnom trhu súčasného dizajnu. Kolekcie DIABLA sú navrhované s podporou zdrojov a znalostí, ktoré Gandia Blasco Group za desaťročia nahromadila v oblasti dizajnu, výroby a kultúry rozvoja podnikania. 

Gandia Blasco Group je uznávaná po celom svete ako priekopnícka spoločnosť, ktorá posunula dizajn záhradného nábytku na novú úroveň. DIABLA sa na všetko pozerá sviežo, vyčnieva spomedzi ostatných štýlom, ktorý je voľnejší a jednoduchší, ležérny, odvážny a kozmopolitný. Užíva si pobyt vonku 365 dní v roku. Má rada pláž, vidiek, terasu či mestský park, v každom ročnom období, bez ohľadu na počasie.

DIABLA sa nevyhýba farbám ani experimentovaniu s tvarmi a materiálmi. Skúma nové koncepty a prevracia existujúce predstavy hore nohami. V jej dizajnovej stratégii nie je priestor pre navrhovanie toho istého. Na svete je množstvo ľudí, ktorí sú rovnako nekonvenční a nepredvídateľní ako DIABLA. Majú odvážnu, farbistú, originálnu osobnosť a hľadajú kreatívne riešenia, ktoré im umožnia vytvoriť prostredie plné štýlu.