ARUMI side table 3

Značka: DIABLA

Dizajnový záhradný stolík na terasu, k bazénu, do záhrady alebo interiéru, štvorcová stolová doska a podnož z hliníka, farba podľa výberu, ľahko prenosný a praktický, moderný dizajn s čistými líniami

KOSTRA - Diabla
Dostupnosť Cena na vyžiadanie
Kód: 9663
540 € / ks 450 € bez DPH

Konfigurovateľné produkty

Doprava nad 300 € zadarmo

2-7 ročná záruka

Vzorky tkanín na vyžiadanie

ARUMI je kolekcia outdoorových stolíkov, ktorých jednoduchá estetika ukrýva inteligentný a multifunkčný dizajn. Vďaka svojmu štýlu čistých línií, zjavne inšpirovaného architektúrou, zapadnú tieto stolíky do akéhokoľvek prostredia, či už ide o vašu terasu alebo oddychovú zónu pri bazéne.

Kolekcia ARUMI pozostáva z príručných stolíkov v 3 rôznych veľkostiach. Ich kombináciou získate viaceré možnosti usporiadania presne tak, ako potrebujete. Stolíky sú tvorené dvoma plochami - môžete ich preto umiestniť buď vodorovne alebo zvislo.

Stolíky sú vyrobené z textúrovaného, práškovo-lakovaného hliníka s úpravou proti otlačkom prstov a poškriabaniu. Sú veľmi ľahké, preto ich môžete ľahko skladovať, meniť orientáciu a premiestňovať bez akýchkoľvek problémov. Dizajnové stolíky ARUMI sú ideálne pre veľké komerčné priestory, ktoré vyžadujú častú zmenu usporiadania. Vďaka kvalite použitých materiálov si môžete s nimi vychutnať pobyt vonku, ale takisto dobre fungujú aj vo vnútri. Môžete ich využiť ako príručné stolíky vo vašej obývačke alebo v kútiku na čítanie, stačí si vybrať vyhovujúci rozmer.

Tipy od DIABLA:

Stolíky môžete umiestniť spolu, aby vytvorili väčší stôl a dostatočnú plochu pre vašich hostí, alebo naopak, rozmiestnite ich samostatne po terase alebo záhrade. Keď ich usporiadate do radu za sebou, vytvoria dlhší konferenčný stolík ideálny na servírovanie občerstvenia.

Nenechajte sa presvedčiť, že tieto stolíky sú len na použitie vonku. Ak si myslíte, že vám perfektne zapadnú do interiéru, choďte kľudne do toho! Ak potrebujete iba príležitostný stolík, nikto vás nenúti kupovať ďalšie stolíky zo série.

Získajte maximum z ponuky farieb DIABLA a vytvorte potrebný farebný akcent alebo skombinujte viacero modelov v rôznych farbách. Pomôžte si našim vzorkovníkom, aby ste svoj výber zladili s farebnou schémou zariaďovaného priestoru.

Vlastnosti stolíka ARUMI side table 3:

 • exteriérový príručný stolík
 • farba podľa výberu
 • štvorcová stolová doska, práškovo-lakovaný hliník s úpravou proti otlačkom prstov a poškriabaniu
 • podnož - práškovo-lakovaný hliník
 • dizajn: Emmanuel Gardin
 • rozmery: výška 300 mm, stolová doska 500 x 500 mm
 • hmotnosť: 6,9 kg

#technicka-specifikacia#

 • exteriérový príručný stolík
 • farba podľa výberu
 • štvorcová stolová doska, práškovo-lakovaný hliník s úpravou proti otlačkom prstov a poškriabaniu
 • podnož - práškovo-lakovaný hliník
 • dizajn: Emmanuel Gardin
 • rozmery: výška 300 mm, stolová doska 500 x 500 mm
 • hmotnosť: 6,9 kg

#technicka-specifikacia-konec#

#rozmery#

#rozmery-konec#

Dodatočné parametre

Kategória: Záhradné stolíky
Záruka: 2 roky
Kolekcia: Kolekcia ARUMI
Materiál: kov, hliník
Typ konštrukcie: pevné
Tvar: štvorec
Ďalšie vlastnosti: príručné
Umiestnenie: terasa, balkón

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DIABLA je nová značka spoločnosti Gandia Blasco Group. Ťaží z mnohoročných skúseností tejto prestížnej španielskej firmy na domácom a medzinárodnom trhu súčasného dizajnu. Kolekcie DIABLA sú navrhované s podporou zdrojov a znalostí, ktoré Gandia Blasco Group za desaťročia nahromadila v oblasti dizajnu, výroby a kultúry rozvoja podnikania. 

Gandia Blasco Group je uznávaná po celom svete ako priekopnícka spoločnosť, ktorá posunula dizajn záhradného nábytku na novú úroveň. DIABLA sa na všetko pozerá sviežo, vyčnieva spomedzi ostatných štýlom, ktorý je voľnejší a jednoduchší, ležérny, odvážny a kozmopolitný. Užíva si pobyt vonku 365 dní v roku. Má rada pláž, vidiek, terasu či mestský park, v každom ročnom období, bez ohľadu na počasie.

DIABLA sa nevyhýba farbám ani experimentovaniu s tvarmi a materiálmi. Skúma nové koncepty a prevracia existujúce predstavy hore nohami. V jej dizajnovej stratégii nie je priestor pre navrhovanie toho istého. Na svete je množstvo ľudí, ktorí sú rovnako nekonvenční a nepredvídateľní ako DIABLA. Majú odvážnu, farbistú, originálnu osobnosť a hľadajú kreatívne riešenia, ktoré im umožnia vytvoriť prostredie plné štýlu.