CLIP club chair table

Značka: DIABLA

Záhradný stolík na terasu alebo k bazénu, odolný plastový korpus, farba podľa výberu, španielsky dizajn

KOSTRA - Diabla
Dostupnosť Cena na vyžiadanie
Kód: 9638
228 € / ks 190 € bez DPH

Konfigurovateľné produkty

Doprava nad 300 € zadarmo

2-7 ročná záruka

Vzorky tkanín na vyžiadanie

CLIP je multifunkčná a elegantná kolekcia outdoorového nábytku vytvorená španielskym dizajnérom José A. Gandía-Blasco Canales. Jej dizajn je inšpirovaný vlnitými krivkami kancelárskych sponiek, ako aj tradičným, praktickým a pohodlným plážovým sedením. Exkluzívna kolekcia CLIP vám pomôže vytvoriť pohodové a neformálne usporiadanie pri bazéne alebo vo vstupnej hale.

Nábytok je vyrobený zo 100% recyklovateľného polyetylénu, veľmi odolného outdoorového materiálu. Kolekcia CLIP je ideálna pre exteriér, ale hodí sa aj do interiéru - tieto premyslené kúsky s vtipným dizajnom môžu dobre vyzerať dokonca aj vo vašej obývačke!

Kolekcia CLIP pozostáva len z 2 prvkov – kresla a nízkeho stolíka, pomocou ktorých môžete vytvoriť početné kompozície. Môžete ich použiť spolu a vytvoríte tak dôvernú oddychovú zónu. Ak pridáte zdroj svetla, získate pohodlný priestor na čítanie. Kombináciou viacerých stoličiek alebo stolíkov v rade za sebou vytvoríte sedačku s ľubovoľným počtom sedení. So stolíkom ako podnožkou premeníte stoličku na pohodlné ležadlo.

Dizajnové kúsky z kolekcie CLIP sú veľmi všestranné. Otestujte svoju kreativitu, zmeňte usporiadanie vášho priestoru a dodajte mu neformálnu atmosféru.

Tipy od DIABLA:

Ak patríte medzi tých, ktorí majú radi zmenu a z času na čas menia usporiadanie nábytku, kolekcia CLIP je pre vás ideálna. Môžete s ňou vytvárať skvelé modulárne kompozície, no postačí aj jedna stolička s príručným stolíkom, aby ste vytvorili svoj malý oddychový kútik. Vyberte si farbu, ktorá ho ešte viac zatraktívni, napríklad ružovú.

Nábytok z kolekcie CLIP môžete využívať po celý rok. Keď sa počasie ochladí, stačí pridať len pár vankúšov a hrejivé deky.

Využite výhody farebnej palety DIABLA a urobte zo svojej vonkajšej zóny priestor plný farieb. Nebojte sa vytvoriť odvážne kontrasty s nápadnými odtieňmi alebo naopak, vyberte odtiene, ktoré harmonicky ladia s nábytkom v zariaďovanom priestore.

Vlastnosti stoličky CLIP club chair table:

  • nízky záhradny stolík / podnožka
  • vyrobený z rotačne modelovaného 100% recyklovateľného polyetylénu
  • dizajn: José A. Gandía-Blasco Canales
  • rozmery: výška 190 mm x šírka 550 mm x hĺbka 700 mm
  • hmotnosť: 5,7 kg

#technicka-specifikacia#

  • nízky záhradny stolík / podnožka
  • vyrobený z rotačne modelovaného 100% recyklovateľného polyetylénu
  • dizajn: José A. Gandía-Blasco Canales
  • rozmery: výška 190 mm x šírka 550 mm x hĺbka 700 mm
  • hmotnosť: 5,7 kg

#technicka-specifikacia-konec#

#rozmery#

#rozmery-konec#

Dodatočné parametre

Kategória: Záhradné stolíky
Záruka: 2 roky
Kolekcia: Kolekcia CLIP club Diabla
Materiál: plast
Typ konštrukcie: pevné
Tvar: iný
Ďalšie vlastnosti: príručné
Umiestnenie: terasa, balkón

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DIABLA je nová značka spoločnosti Gandia Blasco Group. Ťaží z mnohoročných skúseností tejto prestížnej španielskej firmy na domácom a medzinárodnom trhu súčasného dizajnu. Kolekcie DIABLA sú navrhované s podporou zdrojov a znalostí, ktoré Gandia Blasco Group za desaťročia nahromadila v oblasti dizajnu, výroby a kultúry rozvoja podnikania. 

Gandia Blasco Group je uznávaná po celom svete ako priekopnícka spoločnosť, ktorá posunula dizajn záhradného nábytku na novú úroveň. DIABLA sa na všetko pozerá sviežo, vyčnieva spomedzi ostatných štýlom, ktorý je voľnejší a jednoduchší, ležérny, odvážny a kozmopolitný. Užíva si pobyt vonku 365 dní v roku. Má rada pláž, vidiek, terasu či mestský park, v každom ročnom období, bez ohľadu na počasie.

DIABLA sa nevyhýba farbám ani experimentovaniu s tvarmi a materiálmi. Skúma nové koncepty a prevracia existujúce predstavy hore nohami. V jej dizajnovej stratégii nie je priestor pre navrhovanie toho istého. Na svete je množstvo ľudí, ktorí sú rovnako nekonvenční a nepredvídateľní ako DIABLA. Majú odvážnu, farbistú, originálnu osobnosť a hľadajú kreatívne riešenia, ktoré im umožnia vytvoriť prostredie plné štýlu.