TRIP side table

Značka: DIABLA

Záhradný stolík na balkón, terasu, k bazénu alebo do záhrady, kovový stolík - farba podľa výberu, ľahko prenosný a praktický, španielsky dizajn

KOSTRA - Diabla
Dostupnosť Cena na vyžiadanie
Kód: 9591
468 € / ks 390 € bez DPH

Konfigurovateľné produkty

Doprava nad 300 € zadarmo

2-7 ročná záruka

Vzorky tkanín na vyžiadanie

TRIP je kolekcia outdoorového nábytku, ktorá vychádza z konceptu nomádstva a ľahkosti. Nábytok z kolekcie TRIP je jedinečný, svieži a ľahký vďaka hliníkovej konštrukcii. "Myšlienka zobrať nábytok so sebou je konceptom veľmi blízkym samotnej identite DIABLA OUTDOOR”, vysvetľujú dizajnéri José A. Gandía-Blasco and Borja García.

Nízky príručný stolík TRIP side table je dizajnový stolík s rúrkovou konštrukciou a odolnou stolovou doskou v hliníkovom prevedení. Je ľahký na prenos a skladovanie

Tipy od DIABLA:

Príručný stolík TRIP side table je všestranný, vhodný pre priestory, ktoré sa často menia, napríklad bary, reštaurácie alebo komerčné zariadenia všeobecne. Zaberie len málo miesta, preto sa zmestí kdekoľvek, nech je to vidiecky domček alebo malý byt. 

Stolík TRIP side table môžete kombinovať s ktorýmkoľvek ďalším kúskom z rodiny nábytku TRIP OUTDOOR. Je ideálnym doplnkom pre lehátko TRIP deckchair sexy alebo stoličku TRIP director chair.

Môžete si vybrať s pestrej škály farieb DIABLA OUTDOOR, od najintenzívnejších až po jemnejšie pastelové odtiene. 

Vlastnosti stolíka TRIP side table:

 • exteriérový príručný stolík
 • farba podľa výberu
 • okrúhla stolová doska z lakovaného hliníka
 • podnož - rúrky z lakovaného hliníka
 • dizajn: José A. Gandía-Blasco, Borja García
 • rozmery: výška 260 mm, priemer stolovej dosky 480 mm
 • hmotnosť: 4,29 kg

#technicka-specifikacia#

 • exteriérový príručný stolík
 • farba podľa výberu
 • okrúhla stolová doska z lakovaného hliníka
 • podnož - rúrky z lakovaného hliníka
 • dizajn: José A. Gandía-Blasco, Borja García
 • rozmery: výška 260 mm, priemer stolovej dosky 480 mm
 • hmotnosť: 4,29 kg

#technicka-specifikacia-konec#

#rozmery#

#rozmery-konec#

Dodatočné parametre

Kategória: Záhradné stolíky
Záruka: 2 roky
Kolekcia: Kolekcia TRIP
Materiál: kov, hliník
Typ konštrukcie: skladacie
Tvar: kruh
Ďalšie vlastnosti: príručné
Umiestnenie: terasa, balkón

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DIABLA je nová značka spoločnosti Gandia Blasco Group. Ťaží z mnohoročných skúseností tejto prestížnej španielskej firmy na domácom a medzinárodnom trhu súčasného dizajnu. Kolekcie DIABLA sú navrhované s podporou zdrojov a znalostí, ktoré Gandia Blasco Group za desaťročia nahromadila v oblasti dizajnu, výroby a kultúry rozvoja podnikania. 

Gandia Blasco Group je uznávaná po celom svete ako priekopnícka spoločnosť, ktorá posunula dizajn záhradného nábytku na novú úroveň. DIABLA sa na všetko pozerá sviežo, vyčnieva spomedzi ostatných štýlom, ktorý je voľnejší a jednoduchší, ležérny, odvážny a kozmopolitný. Užíva si pobyt vonku 365 dní v roku. Má rada pláž, vidiek, terasu či mestský park, v každom ročnom období, bez ohľadu na počasie.

DIABLA sa nevyhýba farbám ani experimentovaniu s tvarmi a materiálmi. Skúma nové koncepty a prevracia existujúce predstavy hore nohami. V jej dizajnovej stratégii nie je priestor pre navrhovanie toho istého. Na svete je množstvo ľudí, ktorí sú rovnako nekonvenční a nepredvídateľní ako DIABLA. Majú odvážnu, farbistú, originálnu osobnosť a hľadajú kreatívne riešenia, ktoré im umožnia vytvoriť prostredie plné štýlu.