VALENTINA UP coffee table

Značka: DIABLA

Záhradný stolík s hliníkovou obdĺžnikovou stolovou doskou a železnou podnožou, farebné prevedenie podľa výberu, dizajnový konferenčný stolík na balkón, terasu, do záhrady, aj do interiéru

KOSTRA - Diabla
Dostupnosť Cena na vyžiadanie
Kód: 9582
864 € / ks 720 € bez DPH
VALENTINA UP coffee table
Značka: DIABLA

Konfigurovateľné produkty

Doprava nad 300 € zadarmo

2-7 ročná záruka

Vzorky tkanín na vyžiadanie

Kolekcia VALENTINA UP je ľahká, hravá a elegantná. Jej modely charakterizuje minimum prvkov a originalita. Dizajnérka Alejandra Gandía-Blasco nadviazala na svoju pôvodnú kolekciu VALENTINA, ocenenú vo viacerých dizajnérskych súťažiach v roku 2019, a inovovala obľúbené modely doplnením pozinkovaných železných nôh v tvare V.

Kolekciu VALENTINA UP tvorí pohodlné kreslo, dvojmiestna pohovka, ležadlo a 2 stolíky rôznej veľkosti, ktoré sa môžu vzájomne kombinovať.

Stolová doska stolíkov VALENTINA UP je vyrobená z hrubej, ale veľmi ľahkej hliníkovej platne, takže stolíky sa dajú ľahko presúvať. Stolíky sú k dispozícii v dvoch veľkostiach ako konferenčný a príručný stolík, a nájdu svoje využitie vo všetkých typoch priestorov. Hoci boli stolíky po technickej stránke vytvorené pre vonkajšie použitie, vďaka svojmu jednoduchému dizajnu fungujú výborne aj vo vnútri. Nebojte sa s nimi zariadiť svoju obývačku a dodajte jej neformálny šmrnc od DIABLA.

Všestranné stolíky VALENTINA UP tables si môžete prispôsobiť výberom farieb zo širokej škály odtieňov, od tých najintenzívnejších až po jemné pastelové odtiene. Dosiahnite maximum vo svojej záhrade, na terase alebo v interiéri svojho príbytku vďaka stolíkom VALENTINA UP.

Vlastnosti stolíka VALENTINA UP side table:

 • záhradný konferenčný stolík, farba podľa výberu
 • ľahká hliníková stolová doska v tvare obdĺžnika
 • podnož - vyrobená z textúrovaných pozinkovaných železných rúrok, práškovo lakovaná
 • dizajn: Alejandra Gandia - Blasco Lloret
 • rozmery: výška 250 mm, stolová doska 800 x 530 mm
 • hmotnosť: 9,98 kg

#technicka-specifikacia#

 • záhradný konferenčný stolík, farba podľa výberu
 • ľahká hliníková stolová doska v tvare obdĺžnika
 • podnož - vyrobená z textúrovaných pozinkovaných železných rúrok, práškovo lakovaná
 • dizajn: Alejandra Gandia - Blasco Lloret
 • rozmery: výška 250 mm, stolová doska 800 x 530 mm
 • hmotnosť: 9,98 kg

#technicka-specifikacia-konec#

#rozmery#

#rozmery-konec#

Dodatočné parametre

Kategória: Záhradné stolíky
Záruka: 2 roky
Kolekcia: Kolekcia VALENTINA UP
Materiál: kov, hliník
Typ konštrukcie: pevné
Tvar: obdĺžnik
Ďalšie vlastnosti: príručné
Umiestnenie: terasa, balkón

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DIABLA je nová značka spoločnosti Gandia Blasco Group. Ťaží z mnohoročných skúseností tejto prestížnej španielskej firmy na domácom a medzinárodnom trhu súčasného dizajnu. Kolekcie DIABLA sú navrhované s podporou zdrojov a znalostí, ktoré Gandia Blasco Group za desaťročia nahromadila v oblasti dizajnu, výroby a kultúry rozvoja podnikania. 

Gandia Blasco Group je uznávaná po celom svete ako priekopnícka spoločnosť, ktorá posunula dizajn záhradného nábytku na novú úroveň. DIABLA sa na všetko pozerá sviežo, vyčnieva spomedzi ostatných štýlom, ktorý je voľnejší a jednoduchší, ležérny, odvážny a kozmopolitný. Užíva si pobyt vonku 365 dní v roku. Má rada pláž, vidiek, terasu či mestský park, v každom ročnom období, bez ohľadu na počasie.

DIABLA sa nevyhýba farbám ani experimentovaniu s tvarmi a materiálmi. Skúma nové koncepty a prevracia existujúce predstavy hore nohami. V jej dizajnovej stratégii nie je priestor pre navrhovanie toho istého. Na svete je množstvo ľudí, ktorí sú rovnako nekonvenční a nepredvídateľní ako DIABLA. Majú odvážnu, farbistú, originálnu osobnosť a hľadajú kreatívne riešenia, ktoré im umožnia vytvoriť prostredie plné štýlu.