COSTURAS base pouf

Značka: DIABLA

Dizajnová taburetka v tvare kocky so snímateľnými poťahmi, veľký výber farieb a textúr, vhodná na terasu, balkón, do záhrady alebo obývačky

ČALÚNENIE - Diabla
Dostupnosť Cena na vyžiadanie
Kód: 9596
288 € / ks 240 € bez DPH

Konfigurovateľné produkty

Doprava nad 300 € zadarmo

2-7 ročná záruka

Vzorky tkanín na vyžiadanie

COSTURAS je originálny dizajnový puf navrhnutý dizajnérkou Teresou Sapey v spolupráci s DIABLA OUTDOOR. „Pri navrhovaní pufu COSTURAS ma inšpirovala baseballová loptička vďaka svojmu ikonickému, elegantnému a jednoduchému vzhľadu. Bez toho, aby sme stratili jednoduchosť a všestrannosť tohto objektu, zaviazali sme sa znovu vynájsť jeho základné prvky ... zvýrazniť atribút, ktorý je zvyčajne skrytý, ako sú napríklad švy, aby sme im dodali na dôležitosti“, vysvetľuje dizajnérka.

Puf COSTURAS je vyplnený penou a polystyrénovými guličkami, vďaka ktorým je pohodlný a ľahký. Čalúnenie je vodeodolné a snímateľné, ideálne pre vonkajšie použitie. Puf je ľahko prenosný.

Tipy od DIABLA:

Jeho zábavný a farebný dizajn dodá charakter každému priestoru, či už ide o váš balkón alebo terasu, záhradu alebo oddychovú zónu pri bazéne, obývačku alebo detskú izbu, alebo aj verejný priestor. Nebojte sa skombinovať štvorcovú a okrúhlu variantu tohto exkluzívneho pufu!

Prispôsobte si puf podľa seba a vyberte zo širokej palety farieb a textúr outdoorových tkanín, ktoré DIABLA ponúka. Kombinujte odvážne odtiene a vytvorte nápadné kontrasty alebo zvoľte mäkké, subtílne odtiene, ktoré navodia pokojnú a relaxačnú atmosféru.

Vlastnosti pufu COSTURAS base pouf:

 • exteriérová taburetka v tvare kocky
 • čalúnenie - vodoodpudivá tkanina podľa výberu, vhodná pre vonkajšie použitie
 • výplň - pena a polystyrénové guličky 
 • snímateľný poťah
 • dizajn: Teresa Sapey
 • rozmery: výška 400 mm x šírka 400 x hĺbka 400 mm
 • hmotnosť: 3,31 kg

#technicka-specifikacia#

 • exteriérová taburetka v tvare kocky
 • čalúnenie - vodoodpudivá tkanina podľa výberu, vhodná pre vonkajšie použitie
 • výplň - pena a polystyrénové guličky 
 • snímateľný poťah
 • dizajn: Teresa Sapey
 • rozmery: výška 400 mm x šírka 400 x hĺbka 400 mm
 • hmotnosť: 3,31 kg

#technicka-specifikacia-konec#

#rozmery#

#rozmery-konec#

Dodatočné parametre

Kategória: Záhradné taburetky, pufy, sedacie vaky a podnožky
Záruka: 2 roky
Kolekcia: Kolekcia COSTURAS
Materiál: outdoor textília, čalúnenie, polystyrénové guličky
Typ konštrukcie: pevné
Tvar: štvorec

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DIABLA je nová značka spoločnosti Gandia Blasco Group. Ťaží z mnohoročných skúseností tejto prestížnej španielskej firmy na domácom a medzinárodnom trhu súčasného dizajnu. Kolekcie DIABLA sú navrhované s podporou zdrojov a znalostí, ktoré Gandia Blasco Group za desaťročia nahromadila v oblasti dizajnu, výroby a kultúry rozvoja podnikania. 

Gandia Blasco Group je uznávaná po celom svete ako priekopnícka spoločnosť, ktorá posunula dizajn záhradného nábytku na novú úroveň. DIABLA sa na všetko pozerá sviežo, vyčnieva spomedzi ostatných štýlom, ktorý je voľnejší a jednoduchší, ležérny, odvážny a kozmopolitný. Užíva si pobyt vonku 365 dní v roku. Má rada pláž, vidiek, terasu či mestský park, v každom ročnom období, bez ohľadu na počasie.

DIABLA sa nevyhýba farbám ani experimentovaniu s tvarmi a materiálmi. Skúma nové koncepty a prevracia existujúce predstavy hore nohami. V jej dizajnovej stratégii nie je priestor pre navrhovanie toho istého. Na svete je množstvo ľudí, ktorí sú rovnako nekonvenční a nepredvídateľní ako DIABLA. Majú odvážnu, farbistú, originálnu osobnosť a hľadajú kreatívne riešenia, ktoré im umožnia vytvoriť prostredie plné štýlu.