Puf VISTAS Seat VBL101.1 štvorcový taburet

Značka: BOLN

modulárny štvorcový polyuretánový puf s kovovými nožičkami, rozmer 78 x 78 cm x výška 43 cm, určený na vonkajšie použitie

FAREBNÉ PREVEDENIE - Boln
PODNOŽ - Boln
Dostupnosť Dostupné (dodacia lehota 5 týždňov)
Kód: 12038
894 € / ks 745 € bez DPH
Puf VISTAS Seat VBL101.1 štvorcový taburet
Značka: BOLN

Konfigurovateľné produkty

Doprava nad 300 € zadarmo

2-7 ročná záruka

Vzorky tkanín na vyžiadanie

VISTAS je kolekcia organických a tekutých tvarov; jednoduchosť severskej prírody spolu so živšími španielskymi vplyvmi. Kolekcia VISTAS je výsledkom spojenia bohatých textúr inovatívneho materiálu Flexyskin s výraznými farbami. VISTAS zahŕňa tri typy modulárnych prvkov (puf, kreslo a rohové kreslo) s kovovými nohami alebo bez nich. Kolekcia VISTAS umožňuje voľnú konfiguráciu - spájanie jednotlivých sedacích prvkov do potrebných tvarov. VISTAS charakterizuje všestrannosť a funkčnosť. Sedenie z kolekcie VISTAS je určené pre akýkoľvek typ priestoru, v interiéri alebo exteriéri, od spoločných priestorov hotelov, nákupných centier alebo obytných zón až po kancelárie, co-workingové priestory, letiská, športové zariadenia, obchody, čakárne, bary a reštaurácie.

Vlastnosti modulárneho štvorcového pufu VISTAS Seat VBL101.1:

 • modulárny štvorcový polyuretánový puf
 • sedadlo vyrobené z inovativného materiálu Flexyskin; farba podľa výberu
 • Flexyskin -  je inovatívna revolučná technológia výroby polyuretánovej peny zo zeleného rastlinného odpadu, certifikovaná REDcert. Umožňuje vytváranie odolných, dlhotrvajúcich, nedeformovateľných, ohňovzdorných, vodotesných a ľahko čistiteľných povrchov.  Používanie produktov vyrobených z Flexyskin je efektívne vo verejných a spoločných priestoroch v exteriéri aj interiéri, kde sú produkty vystavené vysokej užívateľskej záťaži. Povrchy Flexyskin majú protiplesňové a antibakteriálne vlastnosti certifikované podľa normy JIS Z 2801 (ISO 22196). Ohňovzdornosť materiálu je kľúčová vlastnosť pre spoločné priestory. Vodotesnosť je ideálna pre vonkajšie prostredie - použitie v exteriéry.
 • podnož - lakované kovové nožičky; farba podľa výberu
 • celkový rozmer: 78 x 78 cm / výška 43 cm
 • váha: 10,5 kg
 • Designer: Mattias Stenberg

#technicka-specifikacia#

 • modulárny štvorcový polyuretánový puf
 • sedadlo vyrobené z inovativného materiálu Flexyskin; farba podľa výberu
 • Flexyskin -  je inovatívna revolučná technológia výroby polyuretánovej peny zo zeleného rastlinného odpadu, certifikovaná REDcert. Umožňuje vytváranie odolných, dlhotrvajúcich, nedeformovateľných, ohňovzdorných, vodotesných a ľahko čistiteľných povrchov.  Používanie produktov vyrobených z Flexyskin je efektívne vo verejných a spoločných priestoroch v exteriéri aj interiéri, kde sú produkty vystavené vysokej užívateľskej záťaži. Povrchy Flexyskin majú protiplesňové a antibakteriálne vlastnosti certifikované podľa normy JIS Z 2801 (ISO 22196). Ohňovzdornosť materiálu je kľúčová vlastnosť pre spoločné priestory. Vodotesnosť je ideálna pre vonkajšie prostredie - použitie v exteriéri.
 • podnož - lakované kovové nožičky; farba podľa výberu
 • celkový rozmer: 78 x 78 cm / výška 43 cm
 • váha: 10,5 kg
 • Designer: Mattias Stenberg

#technicka-specifikacia-konec#

#rozmery#


Celkový rozmer: 78 x 78 cm / výška 43 cm
Váha: 10,5 kg

#rozmery-konec#

 

 

Dodatočné parametre

Kategória: Záhradné taburetky, pufy, sedacie vaky a podnožky
Záruka: 2 roky
Kolekcia: Kolekcia VISTAS
Materiál: plast, kov
Typ konštrukcie: pevné
Tvar: štvorec

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Bõln je španielska značka, ktorá sa špecializuje na všestranný polyuretánový nábytok. Značku Bõln podporuje spoločnosť Poliuretanos Rivas, tvorca inovatívnej technológie Flexyskin, z ktorej sú produkty značky Bõln vyrábané. Flexyskin je technológia výroby polyuretánovej peny zo zeleného rastlinného odpadu a je certifikovaná REDcert. Umožňuje vytváranie odolných, dlhotrvajúcich, nedeformovateľných, ohňovzdorných, vodotesných a ľahko čistiteľných povrchov. Používanie produktov vyrobených z Flexyskin je efektívne vo verejných a spoločných priestoroch v exteriéri aj interiéri. Povrchy produktov Bõln sú tiež certifikované ako protiplesňové a antibakteriálne. Produkty Bõln boli navrhnuté tak, aby ich bolo možné použiť pre akýkoľvek typ priestoru, v exteriéri alebo interiéri, od spoločných priestorov hotelov, nákupných centier alebo obytných zón až po kancelárie, co-workingové priestory, letiská, športové zariadenia, obchody, čakárne, bary a reštaurácie.