SAIL square pouf

Značka: DIABLA

Dizajnový záhradný puf so snímateľnými poťahmi, veľký výber farieb a textúr, vhodný na terasu, balkón, do záhrady alebo interiéru

ČALÚNENIE - Diabla
Dostupnosť Cena na vyžiadanie
Kód: 9632
576 € / ks 480 € bez DPH

Konfigurovateľné produkty

Doprava nad 300 € zadarmo

2-7 ročná záruka

Vzorky tkanín na vyžiadanie

Tento outdoorový puf SAIL square pouf z kolekcie SAIL môžete použiť samostatne ako podsedák, ale aj ako podnožku alebo dokonca príručný stolík pre sedací vak SAIL pouf. Oba sú neuveriteľne pohodlné vďaka mäkkej výplni z polystyrénových guličiek, ktoré sa pohybujú a intuitívne prispôsobia tvarom tela.

 

Dizajnér Héctor Serrano svojou kolekciou SAIL vzdal poctu inovatívnej guličkovej výplni, ktorá sa začala objavovať v 60-tych rokoch, a predstavil svoju vlastnú verziu s použitím len dvoch kusov látky s trojuholníkovým strihom. Sedacie vaky a puf sú potiahnuté špeciálnymi outdoorovými tkaninami rôznych farieb a textúr. Poťah je ľahko snímateľný pre jednoduché pranie. Sedacie vaky a puf z kolekcie SAIL poskytnú neformálne sedenie ideálne pre oddych a pohodovú atmosféru.

 

Tipy od DIABLA:

Vytvorte si neformálne sedenie na podlahe a to tak, že položíte niekoľko pufov z kolekcie SAIL do radu za sebou. Puf SAIL sa dobre uplatní v exteriéri aj interiéri.

Pokiaľ máte deti, budú ho milovať. Nielen pre jeho mäkkosť, ale aj výšku - ľahko sa dokážu posadiť aj vstať. Vďaka výplni z polystyrénových guličiek je puf veľmi ľahký, môžete ho tak presúvať bez akýchkoľvek problémov.

Využite výhody našej širokej palety farieb a vytvorte si vlastný pestrofarebný priestor. Môžete si pomôcť vzorkovníkom, aby ste zladili farebný výber s vašim zariaďovaným priestorom.

Vlastnosti pufu SAIL square pouf:

 • exteriérový puf
 • čalúnenie - vodoodpudivá tkanina podľa výberu, vhodná na vonkajšie použitie
 • výplň - polystyrénové guličky 
 • snímateľný poťah
 • dizajn: Héctor Serrano
 • rozmery: výška 350 mm x šírka 750 x hĺbka 750 mm
 • hmotnosť: 6 kg

#technicka-specifikacia#

 • exteriérový puf
 • čalúnenie - vodoodpudivá tkanina podľa výberu, vhodná na vonkajšie použitie
 • výplň - polystyrénové guličky 
 • snímateľný poťah
 • dizajn: Héctor Serrano
 • rozmery: výška 350 mm x šírka 750 x hĺbka 750 mm
 • hmotnosť: 6 kg

#technicka-specifikacia-konec#

#rozmery#

#rozmery-konec#

Dodatočné parametre

Kategória: Záhradné taburetky, pufy, sedacie vaky a podnožky
Záruka: 2 roky
Kolekcia: Kolekcia SAIL
Materiál: outdoor textília, polystyrénové guličky
Typ konštrukcie: pevné
Tvar: štvorec

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DIABLA je nová značka spoločnosti Gandia Blasco Group. Ťaží z mnohoročných skúseností tejto prestížnej španielskej firmy na domácom a medzinárodnom trhu súčasného dizajnu. Kolekcie DIABLA sú navrhované s podporou zdrojov a znalostí, ktoré Gandia Blasco Group za desaťročia nahromadila v oblasti dizajnu, výroby a kultúry rozvoja podnikania. 

Gandia Blasco Group je uznávaná po celom svete ako priekopnícka spoločnosť, ktorá posunula dizajn záhradného nábytku na novú úroveň. DIABLA sa na všetko pozerá sviežo, vyčnieva spomedzi ostatných štýlom, ktorý je voľnejší a jednoduchší, ležérny, odvážny a kozmopolitný. Užíva si pobyt vonku 365 dní v roku. Má rada pláž, vidiek, terasu či mestský park, v každom ročnom období, bez ohľadu na počasie.

DIABLA sa nevyhýba farbám ani experimentovaniu s tvarmi a materiálmi. Skúma nové koncepty a prevracia existujúce predstavy hore nohami. V jej dizajnovej stratégii nie je priestor pre navrhovanie toho istého. Na svete je množstvo ľudí, ktorí sú rovnako nekonvenční a nepredvídateľní ako DIABLA. Majú odvážnu, farbistú, originálnu osobnosť a hľadajú kreatívne riešenia, ktoré im umožnia vytvoriť prostredie plné štýlu.