GRILL bar table

Značka: DIABLA

Záhradný barový stôl, okrúhla stolová doska a podnož z práškovo-lakovaného hliníka, farba podľa výberu, ľahko prenosný a praktický, geometrický čistý dizajn

KOSTRA - Diabla
Dostupnosť Cena na vyžiadanie
Kód: 9606
1 056 € / ks 880 € bez DPH

Konfigurovateľné produkty

Doprava nad 300 € zadarmo

2-7 ročná záruka

Vzorky tkanín na vyžiadanie

GRILL je kolekcia záhradného nábytku navrhnutá dizajnérmi A. Sánchezom a E. Villalónom, zakladateľmi dizajnérskeho štúdia MUT Design. "K vytvoreniu tejto kolekcie nás inšpirovala hranatá hliníková rúrka. Má veľmi konkrétny tvar, ktorý pripomína vertikálnu mriežku v BBQ griloch. Na základe nej sme koncipovali geometrický, čistý a jednoduchý dizajn, ktorý sa tiahne celou kolekciou,“ vysvetľujú dizajnéri.

Konštrukciu barového stola GRILL bar table tvoria práškovo - lakované hliníkové rúrky so štvorcovým prierezom s úpravou voči poškrabaniu a otlačkom prstov. Stolová doska je takisto z hliníka. Vďaka použitému materiálu je stôl ľahký - ľahko sa ním manipuluje a ľahko sa prenáša. Je preto ideálnym kúskom nábytku pre hotely, plážové kluby, reštaurácie a komerčné priestory, ktorých usporiadanie sa zvykne často meniť. Takisto funguje veľmi dobre aj vo vnútorných priestoroch, napríklad v obývačke alebo krytej terase.

Tipy od DIABLA:

Tento dizajnový barový stôl môžete skombinovať s barovou stoličkou GRILL high stool - vytvoríte tak pohodovú atmosféru na stretnutie a drink so svojou rodinou a priateľmi. Dotvorte svoju záhradu alebo terasu ktorýmkoľvek ďalším kúskom z kolekcie GRILL a dodajte jej moderný a inovatívny vzhľad.

Barový stôl GRILL bar table si môžete prispôsobiť výberom farieb zo širokej škály odtieňov, od tých najintenzívnejších až po jemné pastelové odtiene. Dosiahnite maximum vo svojej záhrade, na terase alebo v interiéri svojho domova!

Vlastnosti barového stola GRILL bar table:

 • exteriérový barový stôl
 • farba podľa výberu
 • okrúhla stolová doska, hliník
 • podnož - hranaté rúrky so štvorcovým prierezom, práškovo-lakovaný hliník
 • dizajn: Alberto Sánchez, Eduardo Villalón
 • rozmery: výška 1010 mm, priemer stolovej dosky 740 mm
 • hmotnosť: 7,7 kg

#technicka-specifikacia#

 • exteriérový barový stôl
 • farba podľa výberu
 • okrúhla stolová doska, hliník
 • podnož - hranaté rúrky so štvorcovým prierezom, práškovo-lakovaný hliník
 • dizajn: Alberto Sánchez, Eduardo Villalón
 • rozmery: výška 1010 mm, priemer stolovej dosky 740 mm
 • hmotnosť: 7,7 kg

#technicka-specifikacia-konec#

#rozmery#

#rozmery-konec#

Dodatočné parametre

Kategória: Záhradné barové stoly
Záruka: 2 roky
Kolekcia: Kolekcia GRILL
Materiál: kov, hliník
Typ konštrukcie: pevné
Tvar: kruh

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DIABLA je nová značka spoločnosti Gandia Blasco Group. Ťaží z mnohoročných skúseností tejto prestížnej španielskej firmy na domácom a medzinárodnom trhu súčasného dizajnu. Kolekcie DIABLA sú navrhované s podporou zdrojov a znalostí, ktoré Gandia Blasco Group za desaťročia nahromadila v oblasti dizajnu, výroby a kultúry rozvoja podnikania. 

Gandia Blasco Group je uznávaná po celom svete ako priekopnícka spoločnosť, ktorá posunula dizajn záhradného nábytku na novú úroveň. DIABLA sa na všetko pozerá sviežo, vyčnieva spomedzi ostatných štýlom, ktorý je voľnejší a jednoduchší, ležérny, odvážny a kozmopolitný. Užíva si pobyt vonku 365 dní v roku. Má rada pláž, vidiek, terasu či mestský park, v každom ročnom období, bez ohľadu na počasie.

DIABLA sa nevyhýba farbám ani experimentovaniu s tvarmi a materiálmi. Skúma nové koncepty a prevracia existujúce predstavy hore nohami. V jej dizajnovej stratégii nie je priestor pre navrhovanie toho istého. Na svete je množstvo ľudí, ktorí sú rovnako nekonvenční a nepredvídateľní ako DIABLA. Majú odvážnu, farbistú, originálnu osobnosť a hľadajú kreatívne riešenia, ktoré im umožnia vytvoriť prostredie plné štýlu.