TRIP dining table

Značka: DIABLA

Záhradný jedálenský stôl, okrúhla stolová doska a podnož z hliníka, farba podľa výberu, skladací stôl, ľahký a praktický, španielsky dizajn

KOSTRA - Diabla
Dostupnosť Cena na vyžiadanie
Kód: 9592
1 068 € / ks 890 € bez DPH

Konfigurovateľné produkty

Doprava nad 300 € zadarmo

2-7 ročná záruka

Vzorky tkanín na vyžiadanie

TRIP je kolekcia outdoorového nábytku, ktorá vychádza z konceptu nomádstva a ľahkosti. Nábytok z kolekcie TRIP je jedinečný, svieži a ľahký vďaka hliníkovej konštrukcii. "Myšlienka zobrať nábytok so sebou je konceptom veľmi blízkym samotnej identite DIABLA OUTDOOR”, vysvetľujú dizajnéri José A. Gandía-Blasco and Borja García. Nábytok TRIP je najlepším spoločníkom na cesty!

Dizajnový nábytok TRIP je funkčný, elegantný a hodí sa do všetkých typov priestorov – od malých bytov, kde oceníte predovšetkým jeho jednoduché zloženie a skladovateľnosť, až po komerčné priestory, ktoré vyžadujú všestranný a originálny nábytok. Je ľahký, pohodlný a dá sa ľahko zložiť - toto sú dôležité hodnoty pre priestory ako bary alebo plážové kluby, kde sa nábytok často premiestňuje. Tento typ nábytku uľahčuje premiestňovanie, ako aj údržbu.

Stôl TRIP dining table je dizajnový jedálenský stôl s rúrkovou konštrukciou a okrúhlou stolovou dosku z hliníka. Je ľahký na prenos a skladovanie, preto ho ľahko zoberiete so sebou na pláž alebo na piknik na vidieku. 

Tipy od DIABLA:

Jedálenský stôl TRIP dining table si môžete prispôsobiť výberom farieb zo širokej škály odtieňov, od tých najintenzívnejších až po jemné pastelové odtiene. Dosiahnite maximum vo svojej záhrade, na terase alebo v interiéri svojho príbytku.

Svoju terasu, záhradu alebo interiérový priestor môžete vybaviť jedálenským stolom TRIP dining table a doplniť akýmkoľvek ďalším kúskom z kolekcie TRIP. Ideálnym doplnkom je nízky konferenčný alebo príručný stolík TRIP.

Vlastnosti jedálenského stola TRIP dining table:

 • exteriérový skladací stôl
 • farba podľa výberu
 • okrúhla stolová doska z lakovaného hliníka
 • podnož - rúrky z lakovaného hliníka
 • dizajn: José A. Gandía-Blasco, Borja García
 • rozmery: výška 720 mm, priemer stolovej dosky 900 mm
 • hmotnosť: 12 kg

#technicka-specifikacia#

 • exteriérový skladací stôl
 • farba podľa výberu
 • okrúhla stolová doska z lakovaného hliníka
 • podnož - rúrky z lakovaného hliníka
 • dizajn: José A. Gandía-Blasco, Borja García
 • rozmery: výška 720 mm, priemer stolovej dosky 900 mm
 • hmotnosť: 12 kg

#technicka-specifikacia-konec#

#rozmery#

#rozmery-konec#

Dodatočné parametre

Kategória: Záhradné jedálenské a bistro stoly
Záruka: 2 roky
Kolekcia: Kolekcia TRIP
Materiál: kov, hliník
Typ konštrukcie: skladacie
Tvar: kruh
Umiestnenie: terasa, balkón

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DIABLA je nová značka spoločnosti Gandia Blasco Group. Ťaží z mnohoročných skúseností tejto prestížnej španielskej firmy na domácom a medzinárodnom trhu súčasného dizajnu. Kolekcie DIABLA sú navrhované s podporou zdrojov a znalostí, ktoré Gandia Blasco Group za desaťročia nahromadila v oblasti dizajnu, výroby a kultúry rozvoja podnikania. 

Gandia Blasco Group je uznávaná po celom svete ako priekopnícka spoločnosť, ktorá posunula dizajn záhradného nábytku na novú úroveň. DIABLA sa na všetko pozerá sviežo, vyčnieva spomedzi ostatných štýlom, ktorý je voľnejší a jednoduchší, ležérny, odvážny a kozmopolitný. Užíva si pobyt vonku 365 dní v roku. Má rada pláž, vidiek, terasu či mestský park, v každom ročnom období, bez ohľadu na počasie.

DIABLA sa nevyhýba farbám ani experimentovaniu s tvarmi a materiálmi. Skúma nové koncepty a prevracia existujúce predstavy hore nohami. V jej dizajnovej stratégii nie je priestor pre navrhovanie toho istého. Na svete je množstvo ľudí, ktorí sú rovnako nekonvenční a nepredvídateľní ako DIABLA. Majú odvážnu, farbistú, originálnu osobnosť a hľadajú kreatívne riešenia, ktoré im umožnia vytvoriť prostredie plné štýlu.