VALENTINA UP chaiselongue

Značka: DIABLA

Záhradné ležadlo s odnímateľnými poťahmi, čalúnenie a farba rámu podľa výberu, pohodlné ležadlo na balkón, terasu, k bazénu alebo do záhrady, španielsky dizajn

ČALÚNENIE - Diabla
KOSTRA - Diabla
Dostupnosť Cena na vyžiadanie
Kód: 9576
1 404 € / ks 1 170 € bez DPH

Konfigurovateľné produkty

Doprava nad 300 € zadarmo

2-7 ročná záruka

Vzorky tkanín na vyžiadanie

Kolekcia VALENTINA UP je ľahká, hravá a elegantná. Jej modely charakterizuje minimum prvkov a originalita. Dizajnérka Alejandra Gandía-Blasco nadviazala na svoju pôvodnú kolekciu VALENTINA, ocenenú vo viacerých dizajnérskych súťažiach v roku 2019, a inovovala obľúbené modely doplnením pozinkovaných železných nôh v tvare V.

„Pokúšala som sa navrhovať s minimom prvkov, aby som priznala dôležitosť vankúšov, ako to robia v ázijskej, hinduistickej alebo španielsko-arabskej kultúre, kde sú vankúše viac konštrukčným ako dekoratívnym prvkom alebo doplnkom kresla,“ vysvetľuje dizajnérka Alejandra Gandía-Blasco.

Kolekciu VALENTINA UP tvorí pohodlné kreslo, dvojmiestna pohovka, ležadlo a 2 stolíky rôznej veľkosti, ktoré sa môžu vzájomne kombinovať. Pohodlné matrace sú plnené polyuretánovou a pamäťovou penou. Majú odnímateľné poťahy, takže sa ľahko udržiavajú. Stolová doska stolíkov VALENTINA UP je vyrobená z hrubej, ale veľmi ľahkej hliníkovej platne, takže stolíky sa dajú ľahko presúvať.

Široká škála farieb a textúr vám umožní personalizovať ležadlo VALENTINA UP chaiselongue hravými farebnými kontrastmi alebo zladiť farby a odtiene v zariaďovanom priestore. Nebojte sa kombinovať nápadné odtiene červenej alebo naopak, zvoľte mäkšie pastelové tóny navodzujúce pokojnú atmosféru. Máte nekonečne veľa možností, ako personalizovať svoje dizajnové ležadlo!

Vlastnosti ležadla VALENTINA UP chaiselongue:

 • záhradné ležadlo
 • matrac - polyuretánová penová guma a viskoelastická výplň potiahnutá vodeodolnou tkaninou
 • odnímateľný poťah
 • kostra - kovová konštrukcia vyrobená z textúrovaných pozinkovaných železných rúrok, práškovo lakovaná
 • dizajn: Alejandra Gandia - Blasco Lloret
 • rozmery: výška 610 mm x dĺžka 1640 mm x šírka 630 mm
 • hmotnosť: 22,5 kg

#technicka-specifikacia#

 • záhradné ležadlo
 • matrac - polyuretánová penová guma a viskoelastická výplň potiahnutá vodeodolnou tkaninou
 • odnímateľný poťah
 • kostra - kovová konštrukcia vyrobená z textúrovaných pozinkovaných železných rúrok, práškovo lakovaná
 • dizajn: Alejandra Gandia - Blasco Lloret
 • rozmery: výška 610 mm x dĺžka 1640 mm x šírka 630 mm
 • hmotnosť: 22,5 kg

#technicka-specifikacia-konec#

#rozmery#

#rozmery-konec#

Dodatočné parametre

Kategória: Záhradné postele, ležadlá a leňošky
Záruka: 2 roky
Kolekcia: Kolekcia VALENTINA UP
Materiál: kov, outdoor textília
Typ konštrukcie: pevné
Príslušenstvo: matrac

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

DIABLA je nová značka spoločnosti Gandia Blasco Group. Ťaží z mnohoročných skúseností tejto prestížnej španielskej firmy na domácom a medzinárodnom trhu súčasného dizajnu. Kolekcie DIABLA sú navrhované s podporou zdrojov a znalostí, ktoré Gandia Blasco Group za desaťročia nahromadila v oblasti dizajnu, výroby a kultúry rozvoja podnikania. 

Gandia Blasco Group je uznávaná po celom svete ako priekopnícka spoločnosť, ktorá posunula dizajn záhradného nábytku na novú úroveň. DIABLA sa na všetko pozerá sviežo, vyčnieva spomedzi ostatných štýlom, ktorý je voľnejší a jednoduchší, ležérny, odvážny a kozmopolitný. Užíva si pobyt vonku 365 dní v roku. Má rada pláž, vidiek, terasu či mestský park, v každom ročnom období, bez ohľadu na počasie.

DIABLA sa nevyhýba farbám ani experimentovaniu s tvarmi a materiálmi. Skúma nové koncepty a prevracia existujúce predstavy hore nohami. V jej dizajnovej stratégii nie je priestor pre navrhovanie toho istého. Na svete je množstvo ľudí, ktorí sú rovnako nekonvenční a nepredvídateľní ako DIABLA. Majú odvážnu, farbistú, originálnu osobnosť a hľadajú kreatívne riešenia, ktoré im umožnia vytvoriť prostredie plné štýlu.