ONSEN coffee table 153

Značka: GANDIA BLASCO

Záhradný stolík z nerezovej ocele, obdĺžniková stolová doska z hliníka alebo afrického teaku, praktické rúčky, nadčasový dizajn

STOLOVÁ DOSKA - Gandía Blasco
Dostupnosť Cena na vyžiadanie
Kód: 10168
2 784 € 2 320 € bez DPH

Konfigurovateľné produkty

Doprava nad 300 € zadarmo

2-7 ročná záruka

Vzorky tkanín na vyžiadanie

"Zaumienili sme si zhmotniť to, čím je GANDIA BLASCO dnes, s dizajnom, ktorý skúma vnemy spojené so životom vo vnútri domu, prenesené na pôžitok z vonkajších priestorov."
Francesco Meda & David Quincoces

Kolekciu ONSEN vytvorili pre spoločnosť GANDIA BLASCO dizajnéri Francesco Meda a David Quincoces. Ich hlavnou inšpiráciou bola tradičná japonská kultúra založená na umení vychutnať si chvíľu pokoja kedykoľvek počas dňa. V kolekcii ONSEN nájdete nábytok s jednoduchými líniami, ktorý veľmi dobre zapadne do akéhokoľvek prostredia, či už ide o moderný alebo klasický priestor, exteriér alebo interiér. V kolekcii ONSEN sa spája racionalita, geometria a základné tvary bez nadbytočného zdobenia. Všetky výrobky sa veľmi ľahko udržiavajú a vďaka prírodným vlastnostiam použitých kvalitných materiálov zostanú krásne naozaj dlho. Konštrukcia nábytku je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele. Pásy, ktoré tvoria sedacie plochy a výplet lakťových opierok, pripomínajú svojím vzhľadom kožu, ide však o vinyl, ktorý vyniká odolnosťou voči vonkajším podmienkam. Nábytok zo sortimentu ONSEN môžete prispôsobiť svojmu vkusu a zariaďovanému priestoru vďaka širokému výberu tkanín rôznych farieb a štruktúr.  

ONSEN coffee table 153 je všestranný dizajnový stolík s obdĺžnikovou stolovou doskou, ktorý vhodne dopĺňa kreslá ONSEN a tiež ktorúkoľvek modulárnu sedačku z kolekcie. Kostra je vyrobená z nehrdzavejúcej ocele a zahŕňa praktické rúčky pre ľahké premiestňovanie stolíka. Stolové dosky sú k dispozícii v dvoch prevedeniach: práškovo-lakovaný hliník a lamely z iroka, tvrdého dreva s úžasnými outdoorovými a tepelnými vlastnosťami.

Vlastnosti stolíka ONSEN coffee table 153:

 • konferenčný stolík s obdĺžnikovou stolovou doskou
 • stolová doska z práškovo-lakovaného hliníka alebo z afrického teaku (iroko)
 • kostra - rúrky z brúsenej nerezovej ocele, ručne zvárané
 • dizajn: Francesco Meda & David Quincoces
 • rozmery: výška 370 mm x šírka 1530 mm x hĺbka 660 mm
 • hmotnosť: 9,6 kg

#technicka-specifikacia#

 • konferenčný stolík s obdĺžnikovou stolovou doskou
 • stolová doska z práškovo-lakovaného hliníka alebo z afrického teaku (iroko)
 • kostra - rúrky z brúsenej nerezovej ocele, ručne zvárané
 • dizajn: Francesco Meda & David Quincoces
 • rozmery: výška 370 mm x šírka 1530 mm x hĺbka 660 mm
 • hmotnosť: 9,6 kg

#technicka-specifikacia-konec#

#rozmery#

#rozmery-konec#

Dodatočné parametre

Kategória: Záhradné stolíky
Kolekcia: Kolekcia ONSEN
Materiál: kov, hliník, nerez, drevo, teak
Typ konštrukcie: pevné
Tvar: obdĺžnik
Ďalšie vlastnosti: konferenčné
Príslušenstvo: držiak
Umiestnenie: terasa, balkón

Kolekcia ONSEN

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Dizajn s horúcou španielskou krvou - to je značka GANDIA BLASCO, ktorá sa špecializuje najmä na záhradný nábytok, ako stoličky, kreslá, pohovky, stoly a stolíky, ležadlá a ďalšie exteriérové doplnky. Štýl značky je výrazne ovplyvnený kultúrou ostrova Ibiza, ktorý je známy nielen bujarým párty životom, ale aj triezvou tradičnou architektúrou. V ponuke spoločnosti GANDIA BLASCO nájdete všetko, čo potrebujete na štýlový pobyt v záhrade, na terase alebo verande. Výrobky tejto značky sú veľmi univerzálne a vďaka svojmu čistému dizajnu sa hodia do každého priestoru, či už má moderný alebo klasický charakter. Vydržia horúce letné slnko a budú vás tešiť po celé generácie.