BUIT pouf

Značka: GANDIA BLASCO

Záhradná taburetka z práškovo-lakovaného hliníka s mäkkým výpletom, farba podľa výberu, mimoriadne ľahká a odolná

RÁM - Gandía Blasco
Dostupnosť Cena na vyžiadanie
Kód: 10259
2 400 € / ks 2 000 € bez DPH

Konfigurovateľné produkty

Doprava nad 300 € zadarmo

2-7 ročná záruka

Vzorky tkanín na vyžiadanie

"Každý nábytkový kus je vyrobený vo Valencii s veľkou presnosťou a ohľadom na detaily. Ide o netradičný kus nábytku. Priemyselníci a majstri takýto typ nábytku zvyčajne nevyrábajú, takže je to pre nich niečo nové a zábavné, sú z toho nadšení. Je to proces, v ktorom sa spája technológia a remeslo."
Mayice Studio

Kolekcia BUIT bola navrhnutá ako veľmi ľahká hliníková mriežka pretkaná textíliou, ktorej ohýbaním je možné vytvárať rôzne spôsoby sedenia. Z estetického hľadiska prináša kolekcia BUIT vizuálnu ľahkosť. Keďže ide o ohýbaný plech, vizuálny vplyv na priestor je menší v porovnaní s bežným objemovým nábytkom. Ľahko sa kombinuje a začleňuje do priestorov. Z materiálového a funkčného hľadiska je tento sedací nábytok mimoriadne ľahký - vďaka mriežke sa voda rýchlo stratí a nezadržiava prach.

Taburetka BUIT pouf je outdoorová taburetka vyrobená zo zváranej hliníkovej mriežky v práškovo-lakovanej povrchovej úprave vo viacerých farebných odtieňoch. Jej hustota a rozostupy sú starostlivo prepočítané - menšia hustota by spôsobila, že nábytkový kúsok nebude správne fungovať. Výsledkom náročného skúmania ergonómie je veľmi ľahká a praktická dizajnová taburetka. Výplet z tkaniny Trevira CS od Kvatdra-Febrik je veľmi kvalitný a odolný, pripomína vlnu a poskytuje práve ten pocit tepla, ktorý vonkajšiemu nábytku niekedy chýba. Je vyrobený pletením bez švov do tvaru rúrky. Tento materiál je odolný voči plesniam, škvrnám a UV žiareniu, relatívne rýchlo schne, takže je vhodný pre vonkajšie použitie.

Modulárna kolekcia BUIT pozostáva z dizajnového kresla a taburetky. Vďaka modulárnosti a ľahkosti týchto nábytkových kúskov dokážete vytvoriť aj sedačky a väčšie sedacie zostavy.

Vlastnosti taburetky BUIT pouf:

 • exteriérová taburetka
 • výplet - 100% Trevira CS, tkanina odolná voči plesniam, škvrnám a UV žiareniu, k dispozícii v sivej farbe
 • rám - práškovo-lakovaný hliník, farba podľa výberu
 • odolná voči vonkajším podmienkam
 • dizajn: Mayice Studio
 • rozmery: výška 360 mm x šírka 600 mm x hĺbka 680 mm
 • hmotnosť: 4,6 kg

#technicka-specifikacia#

 • exteriérová taburetka
 • výplet - 100% Trevira CS, tkanina odolná voči plesniam, škvrnám a UV žiareniu, k dispozícii v sivej farbe
 • rám - práškovo-lakovaný hliník, farba podľa výberu
 • odolná voči vonkajším podmienkam
 • dizajn: Mayice Studio
 • rozmery: výška 360 mm x šírka 600 mm x hĺbka 680 mm
 • hmotnosť: 4,6 kg

#technicka-specifikacia-konec#

#rozmery#

#rozmery-konec#

Dodatočné parametre

Kategória: Záhradné taburetky, pufy, sedacie vaky a podnožky
Kolekcia: Kolekcia BUIT
Materiál: kov, hliník, outdoor textília
Typ konštrukcie: pevné
Tvar: ovál

Kolekcia BUIT

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Dizajn s horúcou španielskou krvou - to je značka GANDIA BLASCO, ktorá sa špecializuje najmä na záhradný nábytok, ako stoličky, kreslá, pohovky, stoly a stolíky, ležadlá a ďalšie exteriérové doplnky. Štýl značky je výrazne ovplyvnený kultúrou ostrova Ibiza, ktorý je známy nielen bujarým párty životom, ale aj triezvou tradičnou architektúrou. V ponuke GANDIA BLASCO nájdete všetko, čo potrebujete na štýlový pobyt v záhrade, na terase alebo verande. Výrobky tejto kvalitnej značky sú veľmi univerzálne a vďaka svojmu čistému dizajnu sa hodia do každého priestoru, či už má moderný alebo klasický charakter. Vydržia horúce letné slnko a budú vás tešiť po celé generácie.